Kuusankosken Keilahalli, Junnutour, 21.11.2020-23.11.2020,
tilanne 22.11.2020
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Tissarinen Simon CPS, Kokkola M 235 246 232 223 269 257 1462 0 1462 46 16
2 Juutilainen Lenni Mainarit, Keski-Savo B 179 246 258 268 237 246 1434 0 1434 46 19
3 Väänänen Luukas Mainarit, Keski-Savo M 201 259 269 244 211 236 1420 0 1420 43 18
4 Soukka Jani Ice-Bowling, Ylä-Savo A 215 240 193 207 268 266 1389 0 1389 47 13
5 Mukkula Rami All Stars, Kouvola M 239 224 258 234 234 159 1348 0 1348 43 18
6 Uosukainen Simo Slaikkarit, Imatra B 243 215 182 249 198 257 1344 0 1344 39 19
7 Päiviö Patrik Siniset, Riihimäki B 211 243 224 180 214 235 1307 0 1307 40 19
8 Viljanen Santeri Ke-Ka-53, Pori B 253 185 184 211 237 233 1303 0 1303 35 26
9 Saari Miro CPS, Kokkola 254 182 237 186 220 205 1284 0 1284 37 24
10 Räsänen Max Mainarit, Keski-Savo A 231 203 202 201 214 232 1283 0 1283 37 23
11 Hilokoski Karo Boltsi-72, Helsinki B 212 215 185 188 223 258 1281 0 1281 40 17
12 Olsson Nico SQB Bowlers, Seinäjoki M 220 233 201 258 191 175 1278 0 1278 36 21
13 Laine Jussi GB, Helsinki B 198 189 233 205 256 193 1274 0 1274 38 15
14 Nevalainen Mila Juvel-Team, Hämeenlinna M 234 190 180 199 193 266 1262 0 1262 38 22
15 Salmivesi Oskari TKK, Tampere A 249 185 256 186 192 192 1260 0 1260 32 25
16 Broms Atte TKK, Tampere M 203 160 176 235 211 274 1259 0 1259 34 26
 
17 Bianciardi Mikael K-29, Turku B 219 193 165 224 262 176 1239 0 1239 35 21
18 Leivo Juho PB, Kouvola C 185 237 252 226 153 177 1230 0 1230 30 24
19 Ros Sebastian Boltsi-72, Helsinki A 214 160 254 195 214 187 1224 0 1224 32 27
20 Kivioja Lauri TKK, Tampere A 223 224 222 151 169 225 1214 0 1214 33 20
21 Hillberg Niko Saturn, Pietarsaari A 253 187 215 159 209 182 1205 0 1205 32 22
22 Lamminpää Larri Kolaus, Kuopio B 148 211 209 235 171 210 1184 0 1184 33 20
23 Saikkala Leevi GB, Helsinki A 182 189 199 202 227 168 1167 0 1167 32 21
24 Valtonen Antonio GB, Helsinki C 188 235 170 200 165 205 1163 0 1163 31 17
25 Neuvonen Reetta Nasevat, Raisio B 167 188 214 179 188 227 1163 0 1163 22 37
26 Huomo Saku PB, Kouvola C 160 204 200 197 180 212 1153 0 1153 27 26
27 Leskinen Roni Bay, Lahti M 168 228 189 200 203 158 1146 0 1146 28 24
28 Nissi Jenna Nasevat, Raisio C 175 155 178 206 189 215 1118 0 1118 28 22
29 Reponen Joonas K-29, Turku B 156 208 154 203 185 211 1117 0 1117 28 20
30 Lahti Markus TKK, Tampere B 213 164 151 225 201 158 1112 0 1112 29 22
31 Valjakka Jaakko BooM, Mikkeli D 226 191 163 191 179 138 1088 0 1088 30 15
32 Vilokkinen Nooa GB, Helsinki A 147 168 146 225 216 167 1069 0 1069 20 29
33 Leppänen Anton GB, Helsinki C 170 142 138 200 204 193 1047 0 1047 26 18
34 Lökfors Stella GB, Helsinki C 139 174 192 192 193 157 1047 0 1047 20 30
35 Laukkanen Pinja Nasevat, Raisio B 227 158 203 149 138 163 1038 0 1038 26 20
36 Rönn Selim Hellas, Vaasa C 146 168 207 143 199 172 1035 0 1035 20 27
37 Reponen Oskari K-29, Turku B 158 176 177 156 180 182 1029 0 1029 14 36
38 Norkooli Eemeli Alfa B C, Raisio B 136 169 154 199 192 163 1013 0 1013 21 27
39 Laukkanen Tomi Bay, Lahti C 192 179 181 140 154 165 1011 0 1011 22 23
40 Salakka Nanna WBT, Keski-Savo B 154 159 200 168 162 165 1008 0 1008 18 28
41 Tapanimäki Aatu Saturn, Pietarsaari C 181 171 157 137 170 181 997 0 997 22 20
42 Nieminen Santtu Bay, Lahti C 160 157 175 160 181 161 994 0 994 20 23
43 Häkkinen Veera BooM, Mikkeli C 145 169 182 173 178 130 977 0 977 23 20
44 Tissarinen Tomas CPS, Kokkola 142 116 180 199 191 149 977 0 977 22 26
45 Pusa Roosa Bay, Lahti B 181 158 172 148 157 154 970 0 970 16 26
46 Järvinen Arttu GH, Rauma C 181 157 139 169 144 152 942 0 942 17 24
47 Kastinen Risto Juvel-Team, Hämeenlinna C 169 166 144 157 139 159 934 0 934 19 22
48 Rantamäki Ella Cherry, Tampere C 142 144 154 147 156 172 915 0 915 10 28
49 Laukkanen Tiiamari Bay, Lahti C 143 155 137 168 125 170 898 0 898 15 21
50 Huhmarkangas Riia XX, Tampere C 155 122 161 146 143 149 876 0 876 10 27
51 Kivioja Roosa XX, Tampere D 148 168 122 124 124 182 868 0 868 10 26
52 Järvilä Jenniina Cherry, Tampere D 128 123 200 169 126 113 859 0 859 13 20
53 Järvilä Samuli XX, Tampere D 108 198 144 134 141 124 849 0 849 12 20
54 Aalto Rasmus Bay, Lahti D 123 143 135 120 147 152 820 0 820 15 18
55 Laine Sofia HHB, Salo D 114 151 139 129 131 107 771 0 771 5 23
56 Nykter Urho Cosmic, Keski-Uusimaa D 88 118 125 130 150 114 725 0 725 8 16
(c) Viking Bowling & Supply 1987-2020 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 22.11.2020 19:55 Webmaster