Kuusankosken Keilahalli, P-K Rkm, 16.11.2018-10.12.2018
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Käyhkö Tomas Mainarit, Keski-Savo M 224 240 224 220 258 260 1426 0 1426 48 14
2 Nurminen Jukka Mistral, Loviisa M 225 237 212 237 246 227 1384 30 1414 42 22
3 Järvinen Kimmo All Stars, Kouvola M 228 190 277 174 255 224 1348 18 1366 42 19
4 Tuominen Marko MyPa, Myllykoski M 233 185 259 209 236 214 1336 12 1348 37 22
5 Rostén Timo KosBo, Kuusankoski C 202 211 202 175 175 201 1166 180 1346 29 27
6 Klemettilä Mervi KosBo, Kuusankoski B 196 253 184 187 197 205 1222 120 1342 33 23
7 Susiluoto Saulo MyPa, Myllykoski B 132 202 200 163 256 278 1231 108 1339 35 22
8 Oksanen Mika All Stars, Kouvola M 227 269 206 216 187 214 1319 0 1319 40 21
9 Gylden Iida ET, Kotka B 206 165 235 231 247 164 1248 66 1314 34 23
10 Friman Henry KK-Team, Loviisa B 199 211 192 182 202 212 1198 114 1312 33 23
11 Paananen Ari Nuppi, Kouvola B 173 141 231 237 207 225 1214 90 1304 35 15
12 Lindholm Timo KosBo, Kuusankoski B 164 202 146 248 192 236 1188 114 1302 30 23
13 Oksanen Niko All Stars, Kouvola M 170 246 247 210 192 234 1299 0 1299 42 14
14 Pakarinen Veli-Pekka KoBo, Kotka C 193 213 179 202 169 186 1142 156 1298 30 24
15 Kämäräinen Seppo Nuppi, Kouvola B 198 208 237 210 202 167 1222 66 1288 29 30
16 Hovi Harri PB, Kouvola C 154 167 165 203 172 211 1072 216 1288 21 30
 
17 Oksanen Pasi All Stars, Kouvola A 193 199 157 279 225 180 1233 54 1287 37 23
18 Gren Aimo MyPa, Myllykoski B 204 195 160 169 279 195 1202 84 1286 29 27
19 Rautiainen Antero Jytky, Kouvola B 182 252 200 202 211 178 1225 60 1285 29 30
20 Kunnasluoto Seppo All Stars, Kouvola C 175 220 207 167 182 170 1121 156 1277 21 32
21 Korte Kari Nuppi, Kouvola B 204 172 244 200 181 183 1184 90 1274 29 25
22 Laurbär Matti KosBo, Kuusankoski C 153 177 163 191 190 183 1057 216 1273 22 27
23 Pulli Jari KosBo, Kuusankoski C 178 189 165 170 176 161 1039 234 1273 16 34
24 Isakow Mikko Nuppi, Kouvola A 225 211 186 164 196 212 1194 78 1272 27 29
25 Lamminpää Hannu KosBo, Kuusankoski B 150 211 203 130 191 244 1129 138 1267 29 20
26 Pynnönen Veli-Matti KosBo, Kuusankoski B 201 205 212 194 201 164 1177 84 1261 26 29
27 Konttila Asko RKM-Vantaa, Vantaa B 169 195 187 149 193 210 1103 156 1259 20 35
28 Mielonen Reino RKM-Vantaa, Vantaa B 218 155 166 207 177 197 1120 138 1258 21 31
29 Sundberg Esa IKE, Kuusankoski B 171 213 173 222 198 158 1135 120 1255 26 26
30 Silventoinen Tuomo KosBo, Kuusankoski B 198 188 199 198 206 169 1158 96 1254 27 23
31 Suopanki Pertti Ysi-Kymppi, Kotka B 214 173 205 202 170 148 1112 138 1250 25 29
32 Mitikka Veikko IKE, Kuusankoski B 168 228 170 169 186 214 1135 114 1249 26 28
33 Kalliola Veikko Leka, Loviisa B 176 188 180 179 206 198 1127 114 1241 24 30
34 Ollikainen Leo P-K Rkm, Kuusankoski B 201 214 181 161 176 181 1114 126 1240 17 33
35 Pyhäniemi Juhani KosBo, Kuusankoski B 202 158 203 210 170 193 1136 102 1238 28 23
36 Koponen Risto Provikka, Kotka B 188 196 188 138 215 201 1126 108 1234 22 31
37 Toikander Jarmo SF-Kouvola, Kouvola B 175 198 182 191 189 177 1112 120 1232 22 31
38 Kangas Taisto PB, Kouvola C 179 146 192 173 172 207 1069 162 1231 20 30
39 Suhonen Martti KosBo, Kuusankoski B 170 175 185 158 195 214 1097 132 1229 19 38
40 Nurminen Raija KosBo, Kuusankoski C 182 188 169 189 167 151 1046 174 1220 19 30
41 Venäläinen Teuvo P-K Rkm, Kuusankoski D 171 151 149 159 149 207 986 234 1220 19 23
42 Heinonen Henrik Leka, Loviisa A 169 147 222 278 194 160 1170 42 1212 26 25
43 Pinomaa Kalle All Stars, Kouvola A 204 224 167 200 195 184 1174 36 1210 33 20
44 Taina Jari All Stars, Kouvola A 192 196 170 183 186 199 1126 84 1210 28 24
45 Partanen Pauli Rkm-Kotka, Kotka B 190 157 143 180 195 195 1060 150 1210 21 29
46 Tapola Pertti Patteri, Helsinki C 187 147 158 182 172 213 1059 150 1209 25 24
47 Häkkinen Ari Heiluri, Kuusankoski B 168 214 191 199 176 126 1074 132 1206 25 23
48 Nevalainen Juha Heiluri, Kuusankoski C 195 156 183 211 148 150 1043 162 1205 20 26
49 Tukiainen Antti Mistral, Loviisa A 190 145 200 194 188 269 1186 18 1204 35 20
50 Hiltunen Juha P-K Rkm, Kuusankoski C 175 136 221 119 113 235 999 204 1203 22 19
51 Mikkonen Esko RKM-Vantaa, Vantaa C 203 214 143 168 158 165 1051 150 1201 14 36
52 Makkonen Marko KosBo, Kuusankoski C 199 161 202 139 167 168 1036 156 1192 18 26
53 Saarinen Ilpo Ponsi, Kouvola B 159 185 181 172 195 154 1046 144 1190 24 25
54 Kesänen Veikko SF-Kouvola, Kouvola B 157 171 182 187 177 176 1050 138 1188 24 25
55 Jämsäläinen Esa P-K Rkm, Kuusankoski D 172 137 131 152 164 197 953 234 1187 23 15
56 Viinanen Jari BC Norska, Kotka B 155 160 222 168 214 179 1098 84 1182 24 26
57 Parviainen Esko RKM-Vantaa, Vantaa B 154 193 187 169 168 184 1055 126 1181 17 33
58 Turtiainen Harri Nuppi, Kouvola B 188 161 193 166 179 170 1057 120 1177 23 27
59 Moilanen Ismo KosBo, Kuusankoski C 143 198 139 166 203 166 1015 162 1177 24 24
60 Mitikka Olli IKE, Kuusankoski B 169 224 169 150 165 187 1064 108 1172 21 27
61 Vuorinen Kari P-K Rkm, Kuusankoski B 165 174 182 156 203 160 1040 132 1172 23 26
62 Sievers Timo Rkm-Kotka, Kotka B 191 167 149 156 180 175 1018 150 1168 19 29
63 Vainio Kalevi Heiluri, Kuusankoski C 130 189 147 148 194 192 1000 168 1168 18 26
64 Lehmusvaara Jari P-K Rkm, Kuusankoski B 164 160 147 168 224 190 1053 114 1167 22 23
65 Ahola Seppo KoBo, Kotka C 153 157 148 181 201 164 1004 162 1166 18 29
66 Kovanen Riku Lo-Star, Loviisa A 202 171 207 172 155 180 1087 78 1165 29 21
67 Hietakallio Matti Heiluri, Kuusankoski B 163 135 184 190 169 215 1056 108 1164 21 28
68 Karhu Anneli KosBo, Kuusankoski C 184 138 148 189 171 154 984 180 1164 14 29
69 Mäntymaa Antti Kasi-Viis, Kotka D 181 173 155 141 145 135 930 234 1164 14 23
70 Halttunen Juha KosBo, Kuusankoski D 149 180 131 148 161 161 930 234 1164 10 31
71 Vilko Saul Heiluri, Kuusankoski B 145 192 167 175 177 216 1072 90 1162 15 38
72 Liekkola Kari IKE, Kuusankoski B 149 146 200 186 147 202 1030 132 1162 25 19
73 Häkkänen Antero Heiluri, Kuusankoski C 122 175 154 164 209 140 964 198 1162 18 22
74 Auer Veijo Falcons, Lahti B 177 157 198 174 188 174 1068 90 1158 22 28
75 Kokkola Anne Rkm-Kotka, Kotka B 177 193 170 181 149 160 1030 126 1156 14 35
76 Susiluoto Sebastian All Stars, Kouvola A 166 134 199 169 220 254 1142 12 1154 34 16
77 Miettinen Anitta KosBo, Kuusankoski C 135 157 186 126 161 155 920 234 1154 11 27
78 Parviainen Olavi KoBo, Kotka C 137 136 168 165 156 187 949 204 1153 18 23
79 Laisi Jorma IKE, Kuusankoski C 140 172 157 185 148 147 949 204 1153 18 21
80 Tolppala Pirkko IKE, Kuusankoski C 134 181 148 146 186 141 936 216 1152 14 29
81 Auvinen Heikki PB, Kouvola C 203 173 147 180 165 144 1012 132 1144 23 24
82 Kunnasluoto Taina Pinfans, Kouvola D 139 159 176 137 141 158 910 234 1144 14 25
83 Kärkkäinen Seppo Ysi-Kymppi, Kotka B 174 160 168 168 169 171 1010 132 1142 10 41
84 Sihvola Juha P-K Rkm, Kuusankoski D 162 149 159 150 148 139 907 234 1141 15 23
85 Lonka Otto ET, Kotka A 180 216 190 178 201 161 1126 12 1138 30 18
86 Valkonen Pertti KoBo, Kotka C 153 137 154 169 148 181 942 192 1134 19 23
87 Kytömäki Eija Kasi-Viis, Kotka C 131 147 153 142 184 143 900 228 1128 11 27
88 Koski Aimo KosBo, Kuusankoski C 159 155 162 164 151 131 922 204 1126 16 27
89 Karhula Vesa RKM-Vantaa, Vantaa B 171 193 168 181 136 161 1010 114 1124 14 35
90 Norppa Matti KosBo, Kuusankoski C 158 145 117 174 157 154 905 216 1121 14 26
91 Littman Hannele IKE, Kuusankoski C 99 155 115 171 202 143 885 228 1113 10 23
92 Kunelius Tuulikki Kasi-Viis, Kotka C 111 150 161 156 150 165 893 216 1109 14 22
93 Mukkula Rami All Stars, Kouvola M 198 172 191 168 171 195 1095 6 1101 27 21
94 Järvinen Saul KosBo, Kuusankoski B 143 205 177 171 112 177 985 108 1093 17 24
95 Enckell Pekka KosBo, Kuusankoski D 140 169 125 169 122 130 855 234 1089 16 15
96 Väätäinen Pertti P-K Rkm, Kuusankoski C 168 164 137 133 139 114 855 234 1089 12 25
97 Suhonen Leena KosBo, Kuusankoski D 136 124 142 142 145 161 850 234 1084 7 28
98 Salovesi Jari LoVi, Loviisa B 170 118 210 136 144 150 928 132 1060 20 24
99 Husu Sanna Kasi-Viis, Kotka D 127 138 121 134 162 124 806 234 1040 8 22
100 Kahila Otso Mistral, Loviisa M 185 186 199 141 147 173 1031 0 1031 29 19
101 Sakala Ari RKM-Vantaa, Vantaa C 115 125 119 128 121 191 799 204 1003 12 16
102 Nicklen Kimmo RKM-Vantaa, Vantaa A 127 211 162 126 156 160 942 60 1002 19 24
103 Laakso Jyrki LoVi, Loviisa B 117 125 159 149 137 165 852 150 1002 15 20
104 Frilander Pekka Rkm-Kotka, Kotka D 119 166 84 112 135 148 764 234 998 10 16
105 Häkkinen Jorma RKM-Vantaa, Vantaa D 149 150 137 143 136 125 840 126 966 13 20
106 Puranen Matti P-K Rkm, Kuusankoski D 122 109 122 113 126 121 713 234 947 6 17
107 Puomisto Jari P-K Rkm, Kuusankoski C 150 95 112 117 116 138 728 216 944 2 22
108 Perälä Arttu HWT, Kotka D 114 89 137 120 104 132 696 126 822 6 15
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 187
© Viking Bowling & Supply 1987-2018 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 10.12.2018 20:57 Webmaster