Kuusankosken Keilahalli, Misterit-Challenge,
25.09.2017-15.10.2017

(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Vilenius Karri Nuppi, Kouvola B 204 237 202 245 221 224 1333 78 1411 43 15
2 Peni Ville IKE, Kuusankoski A 164 203 188 279 225 287 1346 60 1406 42 17
3 Gren Aimo MyPa, Myllykoski B 201 231 146 225 232 201 1236 126 1362 35 19
4 Oksanen Pasi AS, Kouvola A 221 239 176 240 179 224 1279 78 1357 38 15
5 Salonen Jami HutuKe, Jyväskylä A 200 151 263 214 241 202 1271 84 1355 39 16
6 Isakow Mikko Nuppi, Kouvola B 195 268 178 238 183 183 1245 102 1347 35 24
7 Oksanen Mika AS, Kouvola M 204 246 257 202 224 202 1335 6 1341 36 25
8 Oksanen Joni AS, Kouvola M 214 233 257 230 219 168 1321 12 1333 39 19
9 Silventoinen Tuomo KosBo, Kuusankoski B 220 237 159 158 229 174 1177 132 1309 30 22
10 Huovila Roni AS, Kouvola B 174 193 197 197 242 190 1193 114 1307 37 15
11 Lahti Jyrki IKE, Kuusankoski M 276 205 189 157 245 206 1278 24 1302 42 17
12 Koivukoski Juha-Matti SF-Kouvola, Kouvola B 225 223 181 170 155 236 1190 108 1298 31 23
13 Mitikka Veikko IKE, Kuusankoski B 200 192 168 206 201 198 1165 132 1297 31 24
 
14 Rautiainen Antero Jytky, Kouvola A 182 193 222 193 228 176 1194 102 1296 28 28
15 Järvinen Kimmo AS, Kouvola M 206 198 210 277 191 182 1264 30 1294 33 27
16 Sihvola Markus Nuppi, Kouvola B 190 212 209 185 204 203 1203 90 1293 31 28
17 Uosukainen Tero ParKe, Imatra A 203 169 220 212 203 235 1242 48 1290 29 29
18 Leskinen Kimmo BR, Myllykoski C 185 164 222 192 143 167 1073 204 1277 26 21
19 Hietakallio Matti Pape, Kuusankoski B 200 235 195 233 174 130 1167 108 1275 32 18
20 Ollikainen Leo P-K Rkm, Kuusankoski B 177 236 175 219 170 150 1127 144 1271 22 30
21 Lamminpää Hannu KosBo, Kuusankoski C 169 210 170 167 193 181 1090 180 1270 17 36
22 Nieminen Hannu KosBo, Kuusankoski A 218 199 177 201 208 200 1203 66 1269 30 27
23 Kurittu Ari BR, Myllykoski B 231 172 170 221 200 161 1155 114 1269 30 20
24 Rostén Timo Pape, Kuusankoski C 176 195 186 194 181 157 1089 174 1263 18 34
25 Hietakallio Soile KosBo, Kuusankoski C 159 175 153 159 191 222 1059 204 1263 25 24
26 Kuisma Veijo Pate, Heinola B 168 172 193 166 197 197 1093 168 1261 27 23
27 Auvinen Heikki PB, Kouvola C 154 187 185 166 200 186 1078 180 1258 22 31
28 Karhu Anneli Misterit, Kuusankoski C 186 164 173 205 168 175 1071 186 1257 21 30
29 Leskinen Manu BR, Myllykoski C 178 173 183 177 142 210 1063 192 1255 18 34
30 Rajamäki Matti Jytky, Kouvola C 220 173 147 168 147 211 1066 186 1252 19 32
31 Makkonen Lauri Aki-B, Kotka B 187 221 152 155 169 198 1082 162 1244 19 30
32 Pyhäniemi Juhani Misterit, Kuusankoski B 185 192 179 144 215 196 1111 132 1243 25 26
33 Rand Seppo Kasi-Viis, Kotka B 168 154 211 214 188 185 1120 120 1240 22 33
34 Leskinen Seppo Misterit, Kuusankoski B 169 221 132 171 193 210 1096 144 1240 25 28
35 Kämäräinen Seppo Nuppi, Kouvola B 158 229 177 204 177 186 1131 108 1239 24 30
36 Salo Pekka IKE, Kuusankoski B 178 160 150 224 192 188 1092 138 1230 26 22
37 Lammassaari Timo Falcons, Lahti B 143 188 184 170 187 184 1056 174 1230 18 33
38 Littman Hannele IKE, Kuusankoski C 163 189 164 158 164 146 984 246 1230 11 35
39 Saarinen Keijo Misterit, Kuusankoski B 196 156 208 190 192 177 1119 108 1227 23 29
40 Salminen Erkki LK, Lahti B 166 185 188 163 181 173 1056 168 1224 21 29
41 Venäläinen Teuvo P-K Rkm, Kuusankoski D 125 156 212 129 154 192 968 252 1220 16 26
42 Sundberg Esa IKE, Kuusankoski B 208 167 152 170 198 196 1091 126 1217 23 24
43 Kurko Torsti Kasi-Viis, Kotka B 180 180 225 194 155 149 1083 132 1215 25 26
44 Liekkola Kari IKE, Kuusankoski B 170 189 212 179 189 172 1111 96 1207 26 24
45 Turtiainen Harri Nuppi, Kouvola B 164 155 189 179 177 217 1081 126 1207 24 28
46 Suhonen Martti Pape, Kuusankoski B 178 199 172 161 163 196 1069 138 1207 17 36
47 Nurmikoski Risto Ensokeila Ry, Imatra B 204 164 158 191 217 145 1079 126 1205 23 26
48 Kallio Heikki Kasi-Viis, Kotka C 157 144 161 215 191 161 1029 174 1203 25 21
49 Nevalainen Juha Heiluri, Kuusankoski C 122 171 157 181 202 190 1023 180 1203 23 23
50 Mukkula Rami AS, Kouvola B 249 148 162 155 208 201 1123 78 1201 25 30
51 Toikander Jarmo SF-Kouvola, Kouvola B 173 198 191 162 167 189 1080 120 1200 15 39
52 Huovila Juha AS, Kouvola C 137 178 186 187 176 148 1012 186 1198 28 16
53 Laurbär Matti KosBo, Kuusankoski C 153 135 222 161 167 126 964 234 1198 18 22
54 Kunnasluoto Seppo AS, Kouvola C 170 158 163 167 180 184 1022 174 1196 23 23
55 Ikävalko Kari SF-Kouvola, Kouvola C 148 173 199 168 144 178 1010 186 1196 22 24
56 Patjas Reijo Misterit, Kuusankoski C 170 175 161 182 185 137 1010 180 1190 23 23
57 Nurminen Raija KosBo, Kuusankoski C 181 143 165 153 188 166 996 192 1188 13 32
58 Patjas Juha P-K Rkm, Kuusankoski C 142 181 137 214 187 146 1007 180 1187 18 29
59 Lonka Otto ET, Kotka A 201 190 148 178 219 171 1107 78 1185 25 28
60 Tapola Pertti Patteri, Helsinki C 161 192 177 147 156 160 993 192 1185 19 25
61 Huovinen Henry Aki-B, Kotka B 189 177 186 171 188 149 1060 120 1180 23 29
62 Vilko Saul Heiluri, Kuusankoski B 179 163 196 200 179 171 1088 90 1178 29 15
63 Norppa Matti KosBo, Kuusankoski C 118 147 191 162 152 172 942 234 1176 15 28
64 Siviranta Pertti Falcons, Lahti C 131 164 155 189 166 196 1001 174 1175 25 19
65 Repo Pekka Pate, Heinola C 192 151 150 180 162 165 1000 174 1174 21 23
66 Karhu Seppo SF-Kouvola, Kouvola C 168 159 175 156 149 187 994 180 1174 19 26
67 Vettenranta Jari OB, Helsinki B 155 131 180 191 215 192 1064 108 1172 27 22
68 Klemettilä Mervi KosBo, Kuusankoski B 213 172 191 151 135 184 1046 126 1172 29 19
69 Lehtinen Ossi GTX, Kouvola C 154 176 173 142 167 180 992 180 1172 17 28
70 Susiluoto Simon AS, Kouvola A 167 167 235 147 191 203 1110 60 1170 20 30
71 Viberg Juha Aki-B, Kotka C 154 162 177 169 151 182 995 174 1169 19 23
72 Kirjola Pekka LK, Lahti B 135 181 178 202 156 170 1022 144 1166 14 32
73 Korte Kari Nuppi, Kouvola A 172 162 189 179 193 204 1099 66 1165 25 26
74 Ruohtula Simo Pate, Heinola B 194 136 164 162 193 166 1015 150 1165 16 32
75 Petäjä Eila IKE, Kuusankoski D 163 132 168 172 146 132 913 252 1165 13 27
76 Kärkkäinen Seppo Ysi-Kymppi, Kotka B 197 138 179 153 188 153 1008 156 1164 17 31
77 Koivula Osmo Aki-B, Kotka B 164 158 149 173 191 161 996 168 1164 21 25
78 Storhammar Rauno Misterit, Kuusankoski B 200 181 176 151 145 170 1023 138 1161 19 27
79 Laisi Jorma IKE, Kuusankoski C 123 145 184 143 165 172 932 228 1160 20 22
80 Makkonen Marko KosBo, Kuusankoski C 151 165 125 156 200 188 985 174 1159 19 26
81 Pinomaa Kalle ET, Kotka A 185 169 194 220 188 123 1079 72 1151 30 18
82 Porvari Nina Pinfans, Kouvola C 126 159 170 169 165 168 957 192 1149 18 23
83 Miettinen Anitta KosBo, Kuusankoski C 147 147 153 135 183 135 900 246 1146 12 26
84 Miettinen Pertti Pape, Kuusankoski C 141 158 140 154 139 190 922 222 1144 16 23
85 Koski Aimo KosBo, Kuusankoski C 110 157 170 169 141 163 910 234 1144 16 24
86 Manni Aila Bay, Lahti C 162 143 147 148 148 141 889 246 1135 15 24
87 Honkanen Niki KosBo, Kuusankoski D 176 132 140 149 150 136 883 252 1135 12 28
88 Vainio Vesa Ponsi, Kouvola C 142 171 159 145 155 192 964 168 1132 17 25
89 Marjamaa Markku LK, Lahti B 146 140 192 187 173 142 980 150 1130 17 28
90 Pulli Jari KosBo, Kuusankoski C 149 146 160 131 150 148 884 246 1130 14 25
91 Riihimäki Raimo SF-Kouvola, Kouvola C 140 170 150 146 139 179 924 204 1128 17 20
92 Rämänen Harri Falcons, Lahti B 149 150 158 183 191 175 1006 120 1126 19 29
93 Kaikkonen Lasse Pate, Heinola B 142 176 179 154 171 174 996 126 1122 17 28
94 Saarinen Ilpo Ponsi, Kouvola B 136 189 166 162 144 174 971 144 1115 20 23
95 Häkkinen Esa Ysi-Kymppi, Kotka C 116 140 124 160 182 163 885 228 1113 16 18
96 Paksunen Pertti Falcons, Lahti B 121 197 150 150 178 190 986 126 1112 20 23
97 Vanhalakka Tapio GTX, Kouvola B 180 155 173 154 153 147 962 150 1112 17 28
98 Suopanki Pertti Ysi-Kymppi, Kotka B 128 139 201 169 139 143 919 192 1111 14 25
99 Muuttoranta Kari P-K Rkm, Kuusankoski C 136 172 145 114 145 144 856 246 1102 10 24
100 Ahvenniemi Hannu SF-Kouvola, Kouvola D 121 144 133 166 106 180 850 252 1102 19 13
101 Salminen Seppo LK, Lahti C 153 126 109 144 149 185 866 234 1100 16 16
102 Luoma Jaakko Kasi-Viis, Kotka B 165 154 139 200 124 166 948 138 1086 15 26
103 Oksanen Niko AS, Kouvola M 219 156 179 174 182 175 1085 0 1085 24 23
104 Yläoutinen Matti Misterit, Kuusankoski C 146 144 135 122 178 151 876 204 1080 15 23
105 Lindholm Timo KosBo, Kuusankoski B 173 161 158 179 189 139 999 78 1077 17 29
106 Tolppala Pirkko IKE, Kuusankoski C 159 145 120 152 147 130 853 222 1075 16 18
107 Mikkonen Tapani Nuppi, Kouvola B 164 151 92 178 162 188 935 114 1049 17 23
108 Ahvenniemi Hannele KosBo, Kuusankoski D 101 110 155 164 159 106 795 252 1047 10 21
109 Nampajärvi Urpo Ysi-Kymppi, Kotka B 147 196 153 168 155 93 912 132 1044 12 29
110 Paananen Ari Nuppi, Kouvola B 174 143 133 165 128 152 895 120 1015 19 22
111 Järvinen Ari AS, Kouvola B 100 135 157 158 144 133 827 120 947 10 24
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 167
© Viking Bowling & Supply 1987-2017 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 15.10.2017 14:55 Webmaster