Kuusankosken Keilahalli, Syyskisa, 14.08.2017-24.09.2017
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 Tulos Tas Yht. X /
1 Lonka Otto ET, Kotka A 265 237 229 243 188 1162 45 1207 38 14
2 Toikander Jarmo SF-Kouvola, Kouvola B 257 246 175 247 200 1125 80 1205 35 14
3 Peni Ville IKE, Kuusankoski A 190 225 259 246 242 1162 30 1192 41 8
4 Lahti Jyrki IKE, Kuusankoski M 267 236 202 230 248 1183 0 1183 37 16
5 Vilko Saul Heiluri, Kuusankoski B 223 211 216 236 235 1121 60 1181 35 15
6 Klemettilä Mervi KosBo, Kuusankoski B 178 246 196 222 237 1079 100 1179 33 17
7 Oksanen Mika AS, Kouvola M 233 214 268 215 247 1177 0 1177 34 21
8 Saarinen Ilpo Ponsi, Kouvola B 202 191 224 198 247 1062 105 1167 28 19
9 Leskinen Seppo Misterit, Kuusankoski B 220 233 234 150 213 1050 105 1155 30 15
10 Mukkula Rami AS, Kouvola B 216 204 210 223 235 1088 65 1153 30 20
11 Liekkola Kari IKE, Kuusankoski B 171 196 254 236 234 1091 60 1151 36 14
12 Pinomaa Kalle ET, Kotka A 269 235 180 205 221 1110 40 1150 35 16
13 Turtiainen Harri Nuppi, Kouvola B 201 197 200 244 223 1065 85 1150 28 21
14 Lindholm Timo KosBo, Kuusankoski B 189 203 246 269 182 1089 60 1149 34 13
15 Vilenius Karri Nuppi, Kouvola B 213 223 210 208 233 1087 60 1147 34 18
16 Uosukainen Simo ParKe, Imatra B 187 191 231 224 239 1072 75 1147 31 13
 
17 Silventoinen Tuomo KosBo, Kuusankoski B 190 194 197 237 212 1030 100 1130 29 14
18 Kahila Otso HWT, Kotka A 201 235 232 199 197 1064 50 1114 29 19
19 Makkonen Marko KosBo, Kuusankoski C 189 167 214 178 230 978 135 1113 28 16
20 Salo Pekka IKE, Kuusankoski B 190 204 225 178 214 1011 100 1111 30 14
21 Järvinen Saul KosBo, Kuusankoski B 187 233 214 183 213 1030 75 1105 24 22
22 Rostén Timo Pape, Kuusankoski C 233 183 202 173 182 973 130 1103 19 28
23 Auvinen Heikki PB, Kouvola C 199 162 154 189 242 946 150 1096 27 17
24 Korte Kari Nuppi, Kouvola A 224 243 157 207 208 1039 55 1094 29 19
25 Lindholm Kati KosBo, Kuusankoski C 213 182 190 211 143 939 150 1089 29 14
26 Liiri Jari Heiluri, Kuusankoski B 177 201 185 214 220 997 85 1082 27 23
27 Nurminen Raija KosBo, Kuusankoski C 171 168 200 214 180 933 145 1078 26 15
28 Sundberg Esa IKE, Kuusankoski B 194 145 226 234 185 984 90 1074 24 21
29 Suhonen Martti Pape, Kuusankoski B 170 211 187 211 188 967 100 1067 21 23
30 Kunnasluoto Seppo AS, Kouvola C 210 166 235 158 168 937 130 1067 26 13
31 Patjas Reijo Misterit, Kuusankoski C 190 186 189 167 199 931 135 1066 23 21
32 Pyhäniemi Juhani Misterit, Kuusankoski B 167 214 204 225 153 963 100 1063 29 14
33 Storhammar Rauno Misterit, Kuusankoski B 216 211 174 165 195 961 100 1061 21 26
34 Koski Aimo KosBo, Kuusankoski C 156 208 129 163 220 876 180 1056 21 13
35 Karnaattu Arto Puntari, Myllykoski C 179 183 169 191 165 887 165 1052 20 19
36 Uosukainen Minna ParKe, Imatra B 185 186 197 170 188 926 125 1051 24 21
37 Kämäräinen Seppo Nuppi, Kouvola B 219 181 199 192 189 980 70 1050 22 26
38 Järvinen Ari AS, Kouvola B 213 179 182 204 192 970 80 1050 25 19
39 Uosukainen Tero ParKe, Imatra A 208 156 247 211 205 1027 20 1047 26 23
40 Moilanen Ismo KosBo, Kuusankoski C 180 192 169 217 148 906 140 1046 20 21
41 Hietakallio Soile KosBo, Kuusankoski C 185 168 187 199 143 882 155 1037 15 29
42 Rautiainen Antero Jytky, Kouvola A 168 188 178 191 258 983 50 1033 24 22
43 Karhu Anneli Misterit, Kuusankoski C 173 215 201 157 151 897 135 1032 16 25
44 Parrola Jaki HWT, Kotka D 163 182 173 150 168 836 195 1031 16 24
45 Nieminen Hannu KosBo, Kuusankoski A 208 206 219 181 180 994 35 1029 24 22
46 Hietakallio Matti Pape, Kuusankoski B 204 215 167 194 178 958 70 1028 29 11
47 Parrola Miki HWT, Kotka B 177 231 160 197 190 955 70 1025 26 15
48 Korhonen Seppo Bay, Lahti B 191 202 165 200 149 907 115 1022 22 18
49 Susiluoto Sebastian AS, Kouvola M 169 220 183 230 197 999 20 1019 29 18
50 Tolppala Pirkko IKE, Kuusankoski C 166 159 199 145 179 848 170 1018 17 21
51 Auvinen Karo KosBo, Kuusankoski B 223 191 161 171 161 907 110 1017 19 21
52 Pulli Jari KosBo, Kuusankoski C 163 189 140 126 200 818 195 1013 13 23
53 Hurtta Jukka BR, Myllykoski M 190 176 222 213 184 985 25 1010 31 15
54 Norppa Matti KosBo, Kuusankoski C 199 157 143 144 179 822 180 1002 12 26
55 Miettinen Anitta KosBo, Kuusankoski C 170 178 143 160 161 812 185 997 14 20
56 Isakow Mikko Nuppi, Kouvola B 161 146 189 214 217 927 65 992 23 19
57 Petäjä Eila IKE, Kuusankoski D 162 159 144 169 157 791 195 986 9 28
58 Huovila Juha AS, Kouvola C 157 147 176 181 146 807 135 942 20 14
59 Tukiainen Antti Mistral, Loviisa M 202 168 193 175 180 918 15 933 19 24
60 Manni Aila Bay, Lahti C 135 139 116 198 160 748 185 933 7 25
61 Suhonen Leena KosBo, Kuusankoski D 125 153 150 126 171 725 195 920 13 15
62 Ahlroth Tapio Ponsi, Kouvola C 136 178 163 139 147 763 155 918 12 22
63 Miettinen Pertti Pape, Kuusankoski C 151 139 148 128 168 734 170 904 7 25
64 Littman Hannele IKE, Kuusankoski C 153 140 143 144 138 718 180 898 7 22
65 Heikkilä Olli BR, Myllykoski B 176 156 133 173 157 795 85 880 13 23
66 Mättö Leena Misterit C 110 154 129 145 136 674 195 869 9 18
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 133
© Viking Bowling & Supply 1987-2017 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 25.09.2017 15:35 Webmaster